LAEB
Teenused

Mida me teeme

Turu-uuring
Digitaalne strateegia
Kampaania esitlemine
Testimine & optimeerimine
Analüüs

Turu-uuring

Turunduses kehtib reegel: mida külvad, seda lõikad. Nii palju, kui oled valmis kampaaniatesse panustama, saad ka tagasi.

Üldistatud ja ebakonkreetsete kampaaniate loomine ja lootmine, et Teie sõnum läbi selle õigete inimesteni jõuab, ei vii eduni.

Oma töös kasutame innovatiivseid tööriistu, millega tehtud turu-uuringud aitavad Teie ettevõttele koostada asjakohase plaani, mis tõmbab ligi õige sihtrühma ja köidab huvitatud kliente.

Digitaalne strateegia

Hea strateegia on kõikide veebikampaaniate süda.

Loome ja planeerime tegevuskavad alati iga kliendi puhul eraldi. Leiame lahendused, mis toodavad käegakatsutavaid tulemusi vaatamata digitaalse ökosüsteemi kasvavale keerukusele.

Meie valem on tegelikult lihtne. Suuna pilk tulevikku. Kohane. Arene. Tulemused räägivad enda eest.

Kampaania esitlemine

Meie silmis ei ole ükski kampaania valmistoode, millega töötamine lõppeb siis, kui meie meeskond seda valmis esitlema on. Vastupidi, siis me alles alustame.

Põhjalikult analüüsitud strateegiate tulemusena oleme tõhusad, paindlikud ning tulemustele optimeerituna igal hetkel võimelised kampaaniaid vastavalt vajadusele muutma.

Oleme alati olemas veendumaks, et Teie oma digitaalsetest konkurentidest sammu võrra ees püsiksite.

Testimine ja optimeerimine

Testimise haldamine ja täiustamine aitab eristada väga tulusad kampaaniad nendest, mis kulutavad Teie raha.

Oleme pidevalt efektiivsemate lahenduste ja sobivama koosluse otsingul. Seetõttu viime läbi kitsamaid peenhäälestatud meediateste, millele toetudes koostame laiemad turundusplaanid.

Kasutades oma infokogumis- ja analüüsivõimet leiame kampaaniate puhul üles toimivad ja mittetoimivad tegurid, lubades meil aja jooksul liikumissuunda vastavalt vajadusele korrigeerida.

Pidev õppimine, analüüs ja mõtlemine annavad parimad tulemused.

Analüüs

Aastatepikkused kogemused näitavad meile selgelt hea statistika väärtust – see ei paljasta meile lihtsalt, mis töötab hästi, vaid ka, kuidas saaks miski töötada paremini.

Veebis töötava ettevõttena on Teie käsutuses tohutu hulk andmeid. Meie näitame Teile, kuidas muundada segadust tekitav numbrite mass üheks oma kõige väärtuslikumaks tööriistaks, teenimaks võimalikult palju tulu võimalikult väikse kuluga.

Sõbrad

Kellega me töötame